Oferowane produkty

W bogatej ofercie sklepu internetowego Narzędziowy24.eu znajdą Państwo:

Narzędzia dynamometryczne

1Narzędzia dynamometryczne to szeroka gama produktów renomowanych producentów. Odpowiadają one za precyzyjne dokręcanie z właściwym momentem siły. Wśród nich znajdziemy m.in.: grzechotki, klucze, mierniki i wzmacniacze momentu, pokrętła i wkrętarki.

Narzędzia pneumatyczne

2Narzędzia pneumatyczne to często używane w zakładach produkcyjnych urządzenia wykorzystujące siłę sprężonego powietrza, w celu ułatwienia pracy użytkowników. Wśród nich znajdziemy m.in.: klucze, młotki, nasadki udarowe, nitownice, nożyce, pistolety odmuchowe, smarownice i szlifierki.

 

Narzędzia pomiarowe

3Narzędzia pomiarowe przeznaczane są zarówno do miernictwa przemysłowego, jak i pomiarów w domu lub warsztacie. Wśród nich znajdują się m.in.: czujniki cyfrowe i zegarowe, dalmierze, detektory, kątomierze, kątowniki, lasery  i łaty.

Narzędzia ręczne

4Narzędzia ręczne to podstawowe wyposażenie każdego zakładu przemysłowego, warsztatu, czy też każdego majsterkowicza. A a wśród nich m.in.: klucze płaskie dwustronne, klucze oczkowe proste i wygięte, klucze nasadowe boczne, klucze nasadowe fajkowe, klucze nasadowe z przegubem i typu T.

 

Ze szczegółową ofertą sklepu internetowego Narzędziowy24.eu mogą się Państwo zapoznać na oficjalnej stronie internetowej: https://narzedziowy24.eu/.